Je to tady. V pondělí 27. 4. se otevře OUTLET ARENA MORAVIA

Je to tady. V pondělí 27. 4. se otevře OUTLET ARENA MORAVIA

„Milé Outleťačky a milí Outleťáci, s radostí vám můžeme oznámit, že v pondělí 27. dubna opět odemykáme bránu do ostravského outletového světa! Od pondělí se můžete těšit na desítky značek světové módy, kosmetiky, šperků, doplňků do domácností či kvalitní belgické čokolády a sladkostí,“ uvádí obchodní centrum.
„Přijďte se podívat, co je u nás nového! A načerpejte novou energii v podobě inspirace, relaxu či nových módních kousků do vašeho šatníku se slevou až 80%.“
„Během nákupu musíme společně zajistit důležitá preventivní opatření, jako je dodržování ochranných prostředků horních cest dýchacích, odstup minimálně 2 metry a zajištění zvýšené hygieny ve všech prodejnách i zkušebních kabinkách. Jsme na to připraveni a s vaší pomocí vše zvládneme a vykročíme společně do světa outletových nákupů!“
Naše outletové centrum budeme postupně otevírat 
ve 3 vlnách. První vlnu odstartujeme už příští týden. 
Druhá vlna proběhne 11. května a v poslední třetí vlně 25. května oficiálně otevřeme celý OUTLET ARENA MORAVIA včetně i jídelní části s prodejem přes výdejní okénko a na venkovních (letních) zahrádkách.

Harmonogram otevírání všech prodejen včetně otevírací doby a preventivních opatření najdete nejen v našich aktualitách, ale i na sociálních sítích FB Outlet Arena Moravia a IG Outlet Arena Moravia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.