Nová expozice „Tsavo“ v Zoo Ostrava

Nová expozice „Tsavo“ v Zoo Ostrava

Na zahájení prázdnin otevřela ostravská zoologická zahrada návštěvníkům novou expozici s názvem TSAVO, kterou obývají drobné promykovité šelmy mangusty trpasličí a zástupci hlodavců dikobrazi jihoafričtí. Nachází se pod výběhem afrických kopytníků v blízkosti zastávky safari expresu.

 Nové chovatelsko-expoziční zařízení v Zoo Ostrava bylo nazváno po Národním parku Tsavo v Keni, kde se oba druhy vyskytují a který byl rovněž předlohou pro jeho vybudování. V této oblasti je písek zbarven dočervena oxidy železa, proto i písek v ostravské expozici je červený. Návštěvníci zde mohou aktuálně vidět čtyři dospělé mangusty trpasličí s jedním mládětem a dvě

Dikobraz jihoafrický (Hystrix africaeaustralis)

Spolu s dikobrazem obecným je největším hlodavcem Afriky. Obývá savany a travnaté plochy v jižní Africe. Tělo má pokryté přeměněnými chlupy – bodlinami.  Ty jsou uchyceny v kůži velmi volně. V případě ohrožení se dikobraz naježí a začne bodlinami výhružně chřestit, pokud to nepřítele nezažene, pokusí se ho nabodnout. Občas dochází k uvolnění bodlin, výjimečně i k „vystřelení“, a to prudkým stažením svaloviny kolem bodliny. Je aktivní převážně v noci, přes den odpočívá v doupatech pod kameny nebo v norách po hrabáčích. Špatně vidí, má však velmi dobrý sluch a čich. Mláďata mají hned po narození otevřené oči, vyvinuté zuby a měkké bodliny, které do 10. dne ztvrdnou.

 

Pokud ještě nemáte staženou naší aplikaciMOJE OSTRAVA

určitě použijte tyto odkazy

                

2 Odpovědi

 1. Çıtır Kız Kardeşler. Süre: 117 Dk. Liseli çıtır iki kız
  kardeşin gizli düşleri erotik filmi, genç kızların odasına yolculuğa çıkartıyor.
  Arzulanan iki kız kardeş ve yakışıklı erkek
  arkadaşlarının başlarından geçen erotik fantezileri
  izle. 720p Jartiyerli sex filmi izle. Ateşli kızlar filmi izle.

 2. Missy martinez librarian araması için 205⭐ porno filmi listeniyor.
  En iyi missy martinez librarian sikiş videoları 7DAK ile, kaliteli sikiş videoları, türkçe izlenme rekoru kıran seks izle.

  Missy Martinez, Ava Nakit sahip 3 lezbiyen Partisi ve Zoey Monroe.

  Big tit sürücü Missy Martinez tam hizmet verir ve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *