20. 6. Přivítá Ostrava 58. ročník prestižního mezinárodního atletického mítinku ZLATÁ TRETRA

20. 6. Přivítá Ostrava 58. ročník prestižního mezinárodního atletického mítinku ZLATÁ TRETRA

Uplynulá 57. Zlatá tretra Ostrava byla v bodování kvality výkonů nejlepším mítinkem celého seriálu IAAF World Challenge. Nabídla skvělé rekordy mítinku ve výšce, dálce a kouli, představili se na ní budoucí mistři Evropy z šampionátu v Berlíně.

Zlatá tretra Ostrava se blíží a chystá pro vás nabitý program plný tvrdých, ale férových soubojů mezi těmi nejlepšími atlety světa.

Ramil Guliev, Pavel Maslák, Ján Volko, Shaunae Millerová-Uibová, Ronnie Baker, Renauld Lavillenie, Pawel Wociechowski, Maria Lasickene, Simona Vrzalová, Nikola Ogrodníková, Tom Walsh, Johannes Vetter, Juan Miguel Echevarria a to není zdaleka všechno.

·         Světová špička a česká elita

·         Rekordy, zážitky, emoce a velká show plná hudby, efektů

·         Dokonalý pohyb sršící energií

·         Atmosféra, na kterou se nezapomíná

Organizátoři plánují ve spolupráci s Českými drahami zvláštní vlakové spojení z Prahy do Ostravy a zpět, a to po skončení mítinku. Bude posíleno autobusové spojení ze stadionu. S ohledem na vzdálené fanoušky a děti a mládež v ochozech byl začátek hlavního programu posunut již na 17:30, s očekávaným koncem do 20 hodin.

Vstupenky pro majitele průkazu ZTP/P a doprovod lze objednat pouze emailem na iheckova@seznam.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě. Majitel průkazu ZTP/P a doprovod budou mít vstupenku za 1,- Kč.

Vstupenky pro dětí do 15 let (včetně) k dispozici v předprodeji online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Aktuální informace můžete sledovat na oficiálním webu nebo FB profilu mítinku.

Zdroj: OSTRAVAINFO

 

 

 

Pokud ještě nemáte staženou naší aplikaciMOJE OSTRAVA

určitě použijte tyto odkazy

                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.