Soutěž o 3 x 2 vstupenky na Fanta Muser Tour 2019 – Mína, Naty a Adam Kajumi v Ostravě

Soutěž o 3 x 2 vstupenky na Fanta Muser Tour 2019 – Mína, Naty a Adam Kajumi v Ostravě

SOUTĚŽ UKONČENA, VÝHERCI SOUTĚŽE JSOU ZUZANA, LUKÁŠ A ANGELIKA, BLAHOPŘEJEME

Ve spolupráci s Kulturním domem města Ostravy jsme pro Vás připrvaili soutěž o vstupenky na Hudebně-taneční talkshow s hvězdami sítí Tik Tok a Youtube! Spojeno s velkou autogramiádou všech účinkujících.
Můžete se těšit na jedinečné vystoupení mladých talentů, kteří prorazili nejen na internetu!

Všech zastávek této tour se zúčastní aktuálně tři nejúspěšnější Museři, Adam Kajumi, Mína a Naty. Tuto trojici pak doplní další tři a o moderaci se postará známý youtuber Patrik Jareš, vystupující pod uměleckým jménem PJAY.

Projekt MUSER TOUR sdružuje nejnadanějsí a nejúspěšnější mladé umělce, kteří získali popularitu právě díky této sociální síti.
Termín “Muser” vznikl na základě hudební aplikace “Musically”, ze které všichni, kteří jsou součástí tohoto projektu, pochází.

Většina účinkujích má zkušenosti s vystupováním v muzikálech, tanečních mistrovstvích a také s hraním ve filmech a seriálech.
Tím je dán i program, který MUSER TOUR přináší. Skládá z pěveckých, tanečních a zábavných vystoupení na pódiu se závěrečnou autogramiádou a focením s fanoušky.
První 2 ročníky se odehrály v 10 městech po ČR a zúčastnilo se jich přes 5 000 fanoušků. Ukázky z toho jak MUSER TOUR probíhala najdete zde:
https://youtu.be/6bsc-jq8Du8

Co proto musíte udělat? Stači odpovědět na jednoduchou otákzu prostřednictvím naši aplikace.

Výherce vyhlásíme v neděli 24. 2. 2019 pomocí notifikace v aplikaci.

Pokud ještě nemáte staženou naší aplikaciMOJE OSTRAVA

určitě použijte tyto odkazy

                       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.