Nová prodejna matrací Riccardo Corredi láká na 60% slevy

Nová prodejna matrací Riccardo Corredi láká na 60% slevy

Před nedávnem jsme v Ostravě narazili na novou prodejnu matrací, kterou najdete na Vítkovické ulici naproti staré Karoliny. Zaujal nás nápis Riccardo Corredi, který dává tušit, že se jedná o italskou firmu. Nakoukli jsme tedy dovnitř, kde se nás ujala příjemná paní, která nám vše ochotně vysvětlila a my si z první návštěvy této prodejny odnesli matraci, aniž bychom zde za tímto účelem přišli. A protože byl náhodou na prodejně i majitel, který žije v Itálii, poprosili jsme ho o krátký rozhovor.

 

Pane Libore, kdy jste otevřeli tuto prodejnu?

Prodejnu jsme otevřeli druhý týden v záři. Ale plánovali jsme ji už od začátku roku 2018.

Narazili jsme na ni čistě náhodou, máte někde nějakou reklamu?

Máme. Ať už v rádiu, formou billboardu, letáku i na internetu. Nebo třeba na zápase Sfc Opava – Baník Ostrava. Víme, jak důležitá reklama u nově otevřené prodejny je, takže se snažíme, aby se o nás lidé dozvěděli.

Co Vás vedlo otevřít prodejnu s matracemi, rošty atd. právě v Ostravě?

Rodina mého italského kamaráda, které firma Riccardo Corredi známá po celém Toskánsku právě díky prodeji matrací, roštu a křeselpatří, plánoval už delší dobu otevřít v zahraničí svou prodejnu. Já na druhou stranu, chtěl rozjet byznys v Ostravě. Tak se to právě tak sešlo a řekli jsme si proč do toho nejít spolu.

 

Není už tady takových prodejen dost? Nebojíte se konkurence, především té ze supermarketů, kde se prodávají matrace za pár korun?

Je pravda, že takových prodejen už je v Ostravě dost.Ale dneska je konkurence úplně ve všem. V Itálii je ještě větší, a přesto si Riccardo Corredi našel cestu a stal se jedním z nejsilnějších prodejců matrací v Toskánsku. Pokud máte kvalitní produkt, dobrý přístup k zákazníkům a přijatelné ceny, dřív nebo později se o tom lidé dozví. Navíc si myslím, že lidé dobře spát chtějía vědí, že matrace za pár korun nejsou ideální řešení.

Co lepšího nebo zajímavějšího můžete nabídnout svým klientům oproti konkurenci

Máme nejenom matrace z těch nejkvalitnějších materiálů, zákazníci si u nás mohou koupit například certifikovanou veganskou matraci nebo speciální Funghi rošt, který opravdu nikde jinde neuvidí.

Lidé tráví třetinu svého života v posteli, co si myslíte o tom, že si lidé koupí drahé hodinky, mobily, kabelky, ale nejsou ochotni zaplatit za kvalitní matraci.

Myslím si, že v dnešní době už většina lidí pochopila, že za dobrý spánek se vyplatí připlatit. Vždyť to, jak vstaneme pak ovlivňuje celý náš den, tak proč ušetřit za matraci a pak ráno vstát s bolestí zad, krku nebo se prostě cítit celý rozlámaný. 

Před nedávnem jsme kupovali matrace a ceny byly vyšší, než máte na prodejně Vy. Jsou to zaváděcí ceny? 

Určitě, tím, že jsme nová prodejna snažíme se dostat mezi lidi. Až se nám tak povede a zákazníci opravdu uvidí, že jsme oproti konkurenci napřed, chceme stabilizovat ceny, ale pořád tak, aby odpovídaly danému produktu.

V čem tedy spočívá přednost vašich matrací RICCARDO CORREDI?

Matrace RICCARDO CORREDI jsou z materiálů s otevřenými buňkami, díky této technologii jsou antimykotické, antibakteriální, nabízí stabilnost a vysokou odolnost. Struktura matrací je doplněna speciálními potahy s uhlíkovým vláknem a stříbrem, opět pro zdravější spánek. Jsou tam přidávány dokonce mikročástečky různých bylinek.

Jak dlouho funguje firma RICCARDO CORREDI, kdy a kým byla tato firma založena?

Firma funguje v Toskánsku už více než 40 let. Byla založena právě Riccardem a pracuje v něm celá rodina Corredi. Proto se rádi prezentujeme jako rodinná firma a ne velká matracová korporace. Chceme tím opravdu být blíže zákazníkům, mít osobnější přístup a tím pádem i spokojenost zákazníků. Tak, jak tomu je už desítky let tady v Itálii.

Vede ji stále stejný člověk?

Ano. Pořád Riccardo Corredi. Dneska 70letý pán, který je pořád plný elánu a chuti pracovat a předávat své zkušenosti svým synům.

Byl se pán majitel firmy v Ostravě podívat?

Jeho syn a můj kamarád Luca byli zde a společně jsme firmu založili. Luca začíná pomalu přebírat většinu poboček po svém otci tak, aby se za pár let mohl stát majitelem firmy on.

Koho byste chtěli svými matracemi oslovit?

Je to jednoduché. Lidi, kteří chtějí dobře spát, lidi, kteří třeba mají problémy se spánkem díky nevhodným matracím nebo také lidi se zdravotními problémy. Celým rodinám, aby už děti od útlého věku mohly spát zdravě a pohodlně.

I my si myslíme, že šetřit na matraci se určitě nevyplatí a rozhodně stojí za to investovat do kvalitního spánku. Přejeme tedy ať mají Vaše matrace v Ostravě úspěch a brzy si najdou své zákazníky, kteří jistě ocení jejich výjimečnost. Děkujeme za příjemné povídání.

 

 

Už máte staženou naší aplikaciMOJE OSTRAVA???

Stáhnout si ji můžete přes tyto odkazy

                         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.